CaPRieS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aragones'i yerden yere vurdu

Aragones'i yerden yere vurdu Empty Aragones'i yerden yere vurdu

Mesaj  ANIL Cuma Ara. 05, 2008 9:18 pm

Aragones’in takımda istemediği Yasin Çakmak, 70’lik hocayı eleştirdi: Hoca değil sanki diktatör. Zico babamız gibiydi..
Vatan Gazetesi'nin haberine göre F.Bahçe Teknik Direktörü Aragones'in ocak ayında gönderilmesini istediği oyunculardan Yasin Çakmak'ın artık canına tak etti. F.Bahçe camiasından yakın dostlarına konuşan 23 yaşındaki savunma oyuncusu, tecrübeli çalıştırıcının kendisiyle hiç ilgilenmediğini belirterek, İspanyol hoca için açtı ağzını yumdu gözünü:
‘Sanki Diktatör'

"Takımın başına geldiği günden beri hoca kimseyle birebir doğru dürüst ilgilenmedi. Sanki diktatör, hep disiplin. Zico baba gibiydi. Yumuşak ve yakın davranıyordu. Ama Aragones hiç kimseyi önemsemiyor. Sahamızda 2-1 yenildiğimiz Porto maçı bizim için çok önemliydi. İnsan soyunma odasında gelir 'Hadi evlat' der. Omzuma bile dokunmadı. Yenilgiden yine her zamanki gibi, eksiklerin yerini dolduranlar sorumlu tutuldu. Suçlamak için söylemiyorum ama bazılarının yaptığı hataları herkes gördü. Onlara kimsenin bir şey söylediği yok. Ama biz yedeklere gelince ne bir baş okşama var, ne de hakkımızı teslim etmek. Öyle kritik anlarda görev aldık ki, maçın kötü gidişi hep bize fatura edildi.

F.Bahçe gibi bir kulüpte oynamak benim için çok büyük önem taşıyor. Buradaki yapının nedenli farklı olduğunu gördüm. Keşke kalıp bu forma için mücadele verebilseydim. Ancak bu şans bana fazla tanınmadı. Bir gün mutlaka geri döneceğim. F.Bahçe taraftarının önünde oynamak büyük onur ve gururdu."

Konya Ve Bursa Talip

Bu sezon sarı-lacivetli ekipte 7 maçta görev alan ve 2 yıldır formasını giydiği F.Bahçe'de taraftarların sevgisini bir türlü kazanamayan genç oyuncu, Bursa ve Konya'nın transfer listesinde yeralıyor. Deniz Barış'ı Bursa'ya göndermeyen F.Bahçe yönetimi, Aragones'in 'Gönderilsin' talimatı nedeniyle Yasin'in transferinde sorun çıkarmayabilir.
ANIL
ANIL

- Similar topics