CaPRieS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keşke Marsilya'ya gitseydim

Keşke Marsilya'ya gitseydim Empty Keşke Marsilya'ya gitseydim

Mesaj  ANIL Cuma Ara. 05, 2008 9:09 pm

Panthrakikos'ta forma giyen Okan Yılmaz geçmişilye hesaplaştı !.. Golcü futbolcu, "Bursaspor'dayken Marsilya'nın yaptığı teklifi kabul etmemek benim için büyük hata oldu" dedi.

Yunanistan Süper Lig takımlarından Panthrakikos’ta forma giyen Okan Yılmaz, Best FM’den Özkan Öztürk’e ilginç açıklamalar yaptı. Deneyimli oyuncu, “Transfer sezonunda beni yabancı bir menajer aradı ve Panthrakikos Kulübü’nün teklifini iletti. Bu takımın ilk kez Süper Lig’e yükseldiğini ve kentte çok sayıda Türk’ün olduğunu söyledi. Ben de gittim ortamı gördüm, insanların samimiyetine tanık oldu ve teklifi kabul ettim” dedi.

"HEDEF BÜYÜDÜ"
Süper Lig’de ilk kez mücadele etmelerine rağmen iyi bir çizgi yakaladıklarını belirten Okan Yılmaz, “Bizden tek beklenti ligde kalmaktı ama şu an 5. sıradayız. Takımda iyi oyuncular var ve arkadaşlık üst düzeyde. Tabii başarı gelince beklentiler de arttı. Hedef UEFA Kupası olarak belirlendi. Ben de burada mutluyum şimdilik” diye konuştu.

"PİŞMANIM AMA GEÇMİŞE DE TAKILMAM"
Bursaspor’da forma giyerken Fransa’nın ünlü kulübü Marsilya’nın teklifini geri çeviren Yılmaz, “O zamanlar 23 yaşındaydım, ikinci kez gol kralı olmuştum ve bonservisim elimdeydi. Bana kentte büyük bir ilgi vardı. Ben de bırakıp gitmek istemedim ve Marsilya’nın teklifini kabul etmedim. Şu anda pişmanım tabii ama artık geçmişi bıraktım. Bazı kırgınlıklarım olduysa da bu Bursaspor camiası ile ilgili değil" dedi.

DÖNÜŞ SİNYALİ
Türkiye’den bazı teklifler aldığını da belirten deneyimli oyuncu, “Sevdiğim insanlardan teklif gelince düşünüyorum tabii ancak daha erken. Şu anda takım ismi vermem doğru olmaz çünkü liglerin bitimine 3 hafta var. Bakalım gelecek günler ne gösterecek’’ dedi.

"BU KIRGINLIKLAR BİTSİN"
Futbolumuzda son senelerde görülen Bursaspor-Beşiktaş gerginliğine de değinen Okan, “Bursaspor’un küme düşmesinde Beşiktaş’ı suçlu gördüler. Hatta Beşiktaşlılar, Bursa maçına gelemedi. Bursasporlular da Beşiktaş maçını izleyemedi. Ama bunlar futbolda olmamalı. Çünkü futbolda artık çağ atladık. Bir yandan da taraftarlar maç izleyemiyor bu yanlış bence. Kırgınlıklar artık son bulmalı’’ dedi.
ANIL
ANIL